Billenő Navigáció
Kosaram

Eladó álláslehetőség a Váci úti üzletünkben!

A Váci úti Valentina Cipőboltba, teljes munkaiőre álláslehetőség kínálunk!

Főbb feladatok és elvárások:

- értékesítés, kassza kezelése

- eladótér és raktár rendben tartása

- webshopos megrendelések feldolgozásában való részvétel

- rendszerben való gondolkodás, szorgalom, jó kommunikációs képesség

- önállóság, megbízhatóság, vevőbarát szemlélet és felelős munkavégzés

Valentina Cipőbolt

1132 Budapest, Váci út 46/B.

Hétfő - Péntek 10:00 - 18:00

Szombat 08:30 - 11:30

Tel: +36 1 329 52 82

Ha magadra ismertél, és szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni, küldd el nekünk önéletrajzodat a nitroxkft@gmail.com vagy info@valentinacipo.hu! Amennyiben Te most nem keresel munkát, akkor oszd meg vagy továbbítsd légy szíves, így másoknak is tudsz segíteni! váci úti cipőbolt

Váci úti üzletünk kívülről és belülről teljesen megújult és az elmúlt időszakban mindent megtettünk, hogy minél szebb környezetben tudjuk fogadni a kedves vásárlóinkat.  Így üzletünk arculata is minden igényt kielégítő szépségben pompázik!