Billenő Navigáció
Kosaram

Eladó pozícióba keresünk teljes munkaidőbe, motivált, lelkes jelentkezőket a Valentina Cipőboltok csapatába!

Eladó pozícióba keresünk teljes munkaidőbe, motivált, lelkes jelentkezőket a Valentina Cipőboltok csapatába! Ha szereted a divat, cipők világát és szívesen dolgoznál Budapesten, a 13. kerületben a Valentina Cipőboltokban, akkor most itt a lehetőség! Várjuk a jelentkezésed!

Főbb feladatok és elvárások:

- értékesítés, kassza kezelése

- eladótér és raktár rendben tartása

- webshopos megrendelések feldolgozásában való részvétel

- rendszerben való gondolkodás, szorgalom, jó kommunikációs képesség

- önállóság, megbízhatóság, vevőbarát szemlélet és felelős munkavégzés

1137 Budapest, Szent István krt. 6.

Hétfő - Péntek 10:00 - 18:00

Szombat 10:00 - 14:00

1132 Budapest, Váci út 46/B.

Szombat 8:30 - 12:30

Ha magadra ismertél, és szeretnél egy jó csapat tagja lenni, akkor küldd el nekünk önéletrajzodat az info@valentinacipo.hu email címre. Amennyiben Te most nem keresel munkát, akkor továbbítsd az állás lehetőséget az ismerőseid részére legyél szíves, így másoknak is tudsz segíteni! Várunk nagy szertettel!